Szkolenia

Zdobywanie wiedzy to najlepsza inwestycja

Podnoszenie świadomości, umiejętności oraz kompetencji w zakresie automatyki przemysłowej przynosi korzyści nie tylko biurom inżynierskim i programistom, ale także służbom utrzymania ruchu (i co za tym idzie – całemu przedsiębiorstwu). Znajomość systemów automatyki pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów oraz utrzymanie płynności. Programiści piszą bardziej czytelne i wydajne aplikacje, automatycy pracujący przy utrzymaniu linii są w stanie szybciej diagnozować i usuwać awarie.


Nasza deklaracja

Jedną z misji EWPOL jest dbanie o podnoszenie kompetencji fachowców zajmujących się automatyką przemysłową, co przekłada się na wzrost konkurencyjności całej branży. Dlatego deklarujemy organizację szkoleń na najwyższym poziomie – zarówno pod względem przekazywania informacji teoretycznych, jak i dzielenia się praktycznym doświadczeniem.


Szkolimy, a nie wykładamy

Bardzo mocną stroną szkoleń organizowanych w naszej firmie jest walor warsztatowy. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy specjaliści-praktycy, a nie tylko teoretycy. Szkoleniowcy mają na swoim koncie wiele lat pracy w branży automatyki przemysłowej, w tym projektowania i programowania. Każdy uczestnik szkolenia ma zatem gwarancję zdobycia praktycznej wiedzy, którą będzie mógł natychmiast wykorzystać na swoim stanowisku.

Stałym elementem szkoleń są ćwiczenia, podczas których uczestnicy mają okazję sprawdzić poziom przyswojenia materiału i przetestować zaprezentowane im rozwiązania.


Wiedza zawsze pod ręką

Wiemy, że duża dawka informacji może być kłopotliwa do przyswojenia w całości. Dlatego każdy uczestnik naszych szkoleń otrzymuje bezpłatne materiały dydaktyczne, które pomogą usystematyzować zdobytą wiedzę i będą stanowić swoisty podręcznik.

Fachowiec będzie mógł do niego zajrzeć podczas pracy nad projektem i łatwo odnaleźć niezbędną mu informację. Tym samym nie popełni błędu, na czym skorzysta jego pracodawca lub zleceniodawca.

Zapisz się na nasze szkolenia i warsztaty lub zgłoś swojego pracownika. Inwestuj w wiedzę – to zawsze się opłaca!