O Nas

EWPOL. Sprzedajemy i serwisujemy automatykę przemysłową. I robimy to dobrze.

Rok 1997 obfitował w bardzo ważne wydarzenia. Dla nas było nim powstanie firmy EWPOL. Weszliśmy na rynek automatyki przemysłowej, który dopiero w naszym kraju raczkował. Dziś trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiegokolwiek obiektu bez zaawansowanego sterowania. Jesteśmy czołowym dostawcą automatyki przemysłowej najlepszych producentów, w tym Siemensa. Zapraszamy do poznania nas bliżej.

Nasza oferta

W ciągu 20 lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży szeroko pojętej aparatury automatyki przemysłowej. Oferujemy:

  • Komponenty dla procesów technologicznych i maszyn produkcyjnych,
  • Kable energetyczne, sterownicze i zasilające,
  • Osprzęt elektrotechniczny, w tym: łączniki instalacyjne, aparaturę modułową, przekaźniki, styczniki, zabezpieczenia, czujniki, enkodery, oprawy, źródła światła.

Zajmujemy się również prefabrykacją rozdzielnic, naprawami serwisowymi oraz projektowaniem automatyki na potrzeby wszelkich obiektów.

Co nas wyróżnia?

Za każdym razem dobieramy komponenty automatyki przemysłowej do konkretnej inwestycji. W tej branży liczy się ogromna precyzja. Klient ma prawo oczekiwać, że wskazane przez nas rozwiązanie będzie pracować dokładnie tak, jak sobie to wyobrażał. Zaawansowana elektronika, za którą płaci się sporo pieniędzy, nie może pracować „prawie dobrze”. Ma działać idealnie, bo od tego bardzo często zależy bezpieczeństwo i komfort tysięcy ludzi. My to rozumiemy i bierzemy pełną odpowiedzialność za fachowy dobór automatyki do inwestycji.

Inwestujemy w kompetencje naszego zespołu

O jakości firmy świadczą umiejętności jej pracowników. To oni odpowiadają za prawidłowy dobór komponentów, doradzają najlepsze rozwiązania, a tym samym pośrednio biorą odpowiedzialność za sukces Klienta. Dlatego od początku naszej działalności inwestujemy w rozwój kompetencji zespołu EWPOL oraz pracowników innych firm, organizując szkolenia i warsztaty.

Patrzymy dalej

EWPOL to bardzo silna i rozpoznawalna marka na rynku dolnośląskim i ogólnopolskim. Osiągnęliśmy to bez stosowania marketingowych sztuczek, wyłącznie dzięki naszym kompetencjom i oferowaniu automatyki najwyższej jakości. Planujemy dalszą ekspansję, tym razem na rynek Unii Europejskiej, szukając przewagi w krótkich terminach dostaw, szybkiej reakcji na zgłoszenia oraz konkurencyjnej ofercie cenowej. Chcemy być silną reprezentacją polskiego biznesu w Europie.

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że wielu Klientów kontaktuje się z nami z polecenia. To dowodzi, że warto z nami współpracować.